Wyniki Konkursów 2016
Dodane przez zsorawka dnia Czerwiec 24 2016 12:42:23

Konkursy w roku szkolnym 2015/2016


Nasi uczniowe brali udział w wielu konkursach i zajęli czołowe miejsca:

Wyniki konkursów w 2016 r. w naszej szkole.


Tre rozszerzona

Gminny Konkurs Matematyczny

Julia Kuczkowicz – III miejsce

 

XIV Rejonowy Turniej Wiedzy Ekonomicznej w Bańskiej Niżnej

Julia Kuczkowicz – I miejsce

Anna Garbiarz – III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny”

Julia Kuczkowicz – wyróżnienie (odpowiednik III miejsca)

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus (edycja jesienna)

Zofia Pieróg – laureat I stopnia

Anna Garbiarz – laureat V stopnia

Emilia Kuczkowicz – laureat V stopnia

 

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „I know it”

Anna Garbiarz – I miejsce

 

Przegląd Recytatorski im. Katarzyny Kracik

szkoła podstawowa

Michał Spytkowski – I miejsce

Klaudia Piecusiak – II miejsce

gimnazjum

Gabriela Niżnik – I miejsce

Weronika Stasiak – I  miejsce

Kinga Spytkowska – II miejsce

Wiktoria Kott – wyróżnienie

 

Orawskie cytanie

Mateusz Niżnik – III miejsce

Klaudia Piecusiak – wyróżnienie

Michał Spytkowski – wyróżnienie

 

XXXVII Gminny Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka

szkoła podstawowa

Klaudia Piecusiak – III miejsce

gimnazjum

Kinga Spytkowska – III miejsce

Wiktoria Kott – III miejsce

Gabriela Niżnik – wyróżnienie

Weronika Stasiak – wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Recytatorski

 450-lecie Jabłonki

Klaudia Piecusiak – III miejsce

Laura Jaromin – II miejsce

Gabriela Niżnik – wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Literacki

450-lecie Jabłonki

Julia Kuczkowicz – I miejsce

 

Gminny Konkurs ortograficzny

Maria Pieróg – I miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny”

Michał Spytkowski – wyróżnienie (odpowiednik III miejsca)

Jakub Maciaszek – wyróżnienie ( odpowiednik III miejsca)

 

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów ORE

Adrian Nawara – II etap - rejonowy

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus

(edycja wiosenna)

Anna Garbiarz – laureat I stopnia

Julia Kuczkowicz – laureat I stopnia

Zofia Pieróg – laureat II stopnia

Michał Spytkowski – laureat II stopnia

Maria Pieróg – laureat II stopnia

Katarzyna Miesiarczyk – laureat III stopnia

Emilia Kuczkowicz – laureat IV stopnia

Mariola Zahora – laureat IV stopnia

Michał Kuckowicz – laureat V stopnia